ליווי עסקי לעסקים

מאת: אורן ביטרמן

מומחה פיננסים ועסקים

בעולם שבו התחרות עסקית היא עזה יותר מתמיד, אנחנו מחפשים את הדבר הבא שיוביל אותנו להצלחה. ליווי עסקי לעסקים הוא אחד מאותם מרכיבים שעשויים לעשות בדיוק את זה. אין לנו ספק שגיבוש אסטרטגיה חכמה, הגדלת מכירות ורווחיות ושיפור ביצועים הם מטרות שכל עסק מציב לעצמו, ובכל זאת, רבים מהחברות והעסקים ניצבים בפני שאלה אחת מרכזית – איך עושים את זה?

  למידע נוסף השאירו פרטים או התקשרו: 03-330-2055

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  יכול מאוד להיות שהתשובה טמונה במענה אישי ומקצועי שמספק יועץ עסקי או חברה מומחית בליווי עסקי. עבורנו, בחירת יועץ או חברה המתאימים היא כמו בחירת שותף לדרך. נרצה מישהו שיתחבר לצרכים ולמאפיינים הייחודיים של העסק שלנו, וילווה אותנו לאורך כל הדרך, מההתחלה ועד להשגת היעדים.

  מושגי יסוד בליווי עסקי

  כשמדובר בליווי עסקי, אנחנו רוצים להיות במירב הפוטנציאל שלנו, נכון? הכוונה היא להרמוניה משופעת שבין אסטרטגיה לביצוע, ולהביא את החזון שלנו למציאות.

  • מטרות ויעדים: קובעים את הכיוון ומאפשרים לנו לשים נקודת אור על האופק.
  • תכנון אסטרטגי: מפת דרכים שתלווה אותנו במסע, ותעזור לשקף מה חשוב לדעת ולעשות כדי להגיע לאותו אור בקצה המנהרה.
  • ניהול זמן ומשאבים: כי בעסקים זה לא רק להיות חכם, אלא גם להיות יעיל. לנוע מהר אבל בעיקר נכון.

  בואו נקפוץ רק לרגע לפרקטיות. פרקטיות בתוך התהליך העסקי זה המפתח שלנו לבצע את התוכניות באופן מועיל. תפעול נכון יכול לחסוך המון זמן וכאבי ראש.

  ולבסוף, חשוב שנזכיר את הקשר האישי. הנפש שבעסק. לליווי עסקי יש משמעות רבה גם בכימיה שבין היועץ לבעל העסק. האנרגיה והדינמיקה שנוצרת יכולה לקבוע אם נצליח לראות מעבר לאתגרים ולהפוך אותם להזדמנויות.

  תהליך הליווי עסקי

  בתור מנחים בתחום הליווי העסקי, אנו דואגים שכל שלב ושלב בתהליך יתבצע במקצועיות ובהתאמה אישית. הנה איך אנו יוצרים תוכנית מנצחת לעסק שלכם:

  הכנת תוכנית עסקית

  בשלב הראשון, אנו מתמקדים ביסודות. חשוב מאוד להבין את יעדי העסק והמשימה שלו. אנו עוזרים לכם לנסח תוכנית עסקית המשלבת את הציפיות, המשאבים הקיימים והפוטנציאל לצמיחה. התוכנית תכלול מטרות ברורות, תחזית פיננסית, ותוכנית עבודה מפורטת.

  ניתוח שוק ותחרות

  הבנה מעמיקה של השוק היא המפתח להצלחה. אנו מנתחים את הטרנדים האחרונים, מזהים הזדמנויות ואתגרים, וכמובן, את התחרות. נערך ניתוח SWOT (חוזקות, חולשות, הזדמנויות, איומים) לקבלת תמונה מלאה שתעזור לעסק להתבלט.

  פיתוח אסטרטגיות שיווק ומכירות

  אנו מאמינים בשיווק חכם ויעיל. לכן, אנו פועלים לבניית אסטרטגיות שיווק ומכירות המותאמות אישית לעסק שלכם. בעידן הדיגיטלי, חשוב להתמקד בערוצים דיגיטליים ולהבטיח נוכחות אונליין מקצועית ומשכנעת.

  משאבים לעסקים

  כאשר אנחנו מדברים על ליווי עסקי, אחד האספקטים הבולטים הוא משאבים. אנחנו כאן כדי להבין בדיוק אילו משאבים זמינים לעסקים שלנו ואיך נוכל לנצל אותם לצמיחה ולהצלחה.

  אפשרויות מימון

  • מימון חיצוני: השגת אשראי מבנקים או גופים פיננסיים.
  • מענקים: חיפוש אחר מענקים ממשלתיים ולא ממשלתיים.
  • השקעה פרטית: גיוס כספים ממשקיעים פרטיים או שותפים.

  ייעוץ משפטי ופיננסי

  • יועצים משפטיים: פנייה לעורכי דין המתמחים במשרדים ייעוץ מבחינה משפטית.
  • יועצים כלכליים: היעזרות באנליסטים ומומחי פיננסים לתובנות עמוקות וניתוח שוק.

  אנחנו כאן כדי לנצל את כל האפשרויות הקיימות ולדאוג שהעסק שלנו יצליח ויגדל עם המשאבים הנכונים והתמיכה המתאימה.

  תוכניות התעשייה והטמעתן

  קחו בחשבון, כשמדברים על תוכניות תעשייה והטמעתן, יש גורמים שאנחנו פשוט לא יכולים להתעלם מהם. תוכניות אלו אמורות להיות מותאמות אישית ולעקוב אחר התקדמות העסק על מנת להבטיח שהגישה שאנו נוקטים היא הנכונה ביותר עבורו.

  תוכנית עסקית מותאמת אישית

  הבנת התעשייה שלנו והיכרות עם העסק שאנחנו עומדים להנחות, מאפשרת לנו למצוא את המתכון המושלם לתוכנית העסקית. תוכנית שכזו מתחילה תמיד ממיפוי מדויק של הצרכים, יכולות ומטרות של העסק. אחרי זה, מתוך שיח עמוק ופתוח, מנתחים אנחנו את המציאות ובונים תוכנית אשר תותאם בצורה מיטבית לאסטרטגיה שנבחרה.

  עקביות והערכת התוצאות

  אחרי שהתוכנית במקום, העבודה שלנו רק מתחילה. עקביות היא מפתח עבור ההצלחה של תוכנית כלשהי. אנחנו עוקבים ובודקים באופן קבוע את התקדמות העסק, מתאימים אותה לשינויים ובוחנים את התוצאות. הערכה זו היא המדד שמוביל אותנו, צמוד לעסק, כדי לשפר ולהתאים את התוכנית לצרכים המשתנים ולאתגרים שמציב השוק.

  דיגיטליזציה בעסקים

  בעידן המודרני, אנחנו כבר לא יכולים להתעלם מהמרחב הדיגיטלי. הוא חלק בלתי נפרד מהעסק שלנו, ואנחנו רואים את זה בכל צעד.

  נוכחות דיגיטלית

  אנחנו יודעים שלהיות נראים ברשת זה לא רק הכרח, אלא גם הזדמנות ענקית. נוכחות דיגיטלית אפקטיבית מתחילה בבניית אתר אינטרנט מקצועי שמשדר את המסר של העסק שלנו ומאפשר קשר ישיר עם הלקוחות. אבל זה לא מסתיים פה. מדיה חברתית, ערוצי תוכן ופלטפורמות לחווית לקוח – הכול צריך להיות בקו המאוחד של התדמית שאנחנו רוצים להשדיר.

  כלים מקוונים לניהול עסק

  בנוסף, אנחנו פוגשים במגוון רחב של כלים מקוונים שמקלים על ניהול העסק היום-יומי שלנו. מערכת CRM דיגיטלית, למשל, יכולה לעזור לנו לעקוב אחרי התקשורת עם לקוחות ולארגן אותה בצורה יעילה. תוכנות ניהול פיננסים, כמו חשבונאות וחיובים, מאפשרות לנו לראות את התמונה המלאה של המצב הכלכלי של העסק בכל זמן ולקבל החלטות מושכלות בהתאם.

  אתיקה בעולם העסקים

  בעולם פורץ גבולות, אנו תמיד מחפשים דרכים לעשות עסקים בצורה האמיתית והישרה ביותר. אתיקה בעסקים אינה רק סט כללים יבש, אלא מנוע להתעצמות מוסרית וחברתית שיש בה השפעה עמוקה על החברה שלנו.

  • חשיבות האתיקה: היא מלווה אותנו בכל התקשורת העסקית, מהווה בסיס לקבלת החלטות ונחשבת למדד האמון של הלקוחות בנו.
  • שילוב החברתיות: עסקים חברתיים פועלים לא רק למטרות רווח, אלא גם להשגת מטרות חברתיות, כמו הפחתת פערים ותרומה לקהילה.

  אנו מאמינים שככל שעסקינו יהיו יותר אתיים וחברתיים, הסיכויים להצלחה דווקא גדלים. זה לא רק שאנו עושים טוב, אלא גם הלקוחות והשותפים שלנו מרגישים את ההשפעה החיובית ובוחרים להישאר איתנו לאורך זמן.

  כותב המאמר: אורן ביטרמן

  שותף ביוניקורן פיננסים

  לאחר 20 שנות ניסיון, כשהסתובבתי בין העסקים הגדולים ביותר במשק, הבחנתי בגישה המיוחדת שלהם ובהרגלים המנצחים אשר הפכו אותם למצליחים. הבנתי שהצלחה של עסק היא לא “מזל”. היא אסטרטגיה ברורה.

   למידע נוסף השאירו פרטים או התקשרו: 03-330-2055

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   לקוחות ממליצים

   YouTube video
   YouTube video
   YouTube video
   YouTube video
   YouTube video
   YouTube video
   YouTube video
   YouTube video